MAKABRE/ Shqiptari dhunon vajzën e tij 1-vjeç: I thyen dy brinjë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali ku një baba shqiptar ka dhunuar barbarisht vajzën e tij e cila është ende një foshnje.

Vajza e cila sapo kishte mbushur 1 vjeç, u dërgua në spital me dy brinjë të thyer dhe shumë plagë në fytyrë dhe në trup.

Mediat italiane shkruajnë se shqiptari e ka dhunuar vajzën ndërkohë që ishte i dehur dhe vetëm në banesë.

Policia ka arerstuar babain shqiptar, ndërkohë që vijojne hetimet.

Share With:
Translate »
1268 Views