Makina përplas 3-vjeçarin

Një 3-vjeçar mbeti i plagosur rëndë këtë të enjte në Vlorë, pasi u përplas nga një automjet. Sipas asaj që raporton ABC News, ngjarja ndodhi në unazën e re të qytetit, teksa i vogli po kalonte rrugën.

I mituri u dërgua në spital dhe fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë, policia shoqëroi drejtuesen e mjetit, me iniciale F.M dhe vijon hetimet për ngjarjen.

 

Share With:
Translate »
602 Views