Mamaja e Cristianos sjell foton e parë me binjakët dhe ëmbëlson gjithë rrjetin

Mamaja e Cristiano Ronaldos Maria Dolores dos Santos Aveiro , përvec se një mama krenare është edhe një gjyshe e tillë. Ndërsa është me pushime në Ibiza, me familjen e saj të madhe tashmë, ajo ka ndarë me ne këtë foto të mbrekullueshme me dy binjakët e porsalindur. Gëzimi që sjell fëmija në familje është tepër i madh, por më së shumti reflektohet tek gjyshërit, sic duket edhe në fyryrën e zonës Aviero.

Share With:
Translate »
654 Views