Mami dhe babi kanë një portret gjigand në korridor, në shtëpinë që u ndërtua për bebushin

Këngëtarja Adelina Tahiri dhe tashmë burri i saj biznesmeni 50 vjeçar, Serjozha Markov kanë hyrë në shtëpinë e re. Ajo herë pas here na ka sjellë imazhe për arredimin e shtëpise, por këtë herë na ka sjellë edhe me shumë. Ajo në Instastory na ka treguar arredimin e dhomës së pritjes. Ku bie ne pah menjëherë arredimi super luksoz, por edhe një detaj tjeter. Në hollin kryesor duket të jetë një pikturë e saj bashkë me bashkëshortin. Duket se ngjyra që mbizotëron është ajo e arit.

Share With:
Translate »
1233 Views