Mami Ingrit i plotëson tekat, Paridi “shkatërron” shtëpinë (Video)

Paridi është një nga fëmijët më të komentuar të nënave të showbizz-it. Biri i këngëtares Ingrit Gjoni u shfaq për herë të parë për publikun në videoklipin e të ëmës “Inshallah” vetëm disa muajsh. 

Sot, ai është rritur dhe vetëm para disa kohësh festoi ditëlindjen e tij të pestë. 

Si duket dhurata e ditëlindjes së mami Ingritit përveç festës së mrekullueshme ka qenë dhe ky hoverboard ku Paridi shfaqet duke luajtur në shtëpi. Mami veçse ia plotëson dëshirat, i bën edhe video duke u “ankuar” se i biri po i “shkatërron shtëpinë”. Eh këto nënat e sotme… Nuk u lënë gjë mangut dhe pastaj qahen tek njëra-tjetra. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
718 Views