Mami ju bezdis se ju puth e nduk gjithë ditën? Epo Dojna vuan të kundërtën

Dojnës nuk iu besua ky moment me të ëmën, ndaj e ndau me të gjithë

Momentet e përqafimit me të ëmën, Dojna i paska kaq të rralla se ky i fundit e ka çuditur. Moderatorja ndau një moment të veçantë me mamanë, ama përfitoi të na zbulonte dhe një sekret nga raporti me të.
“Mami im e shpreh dashurinë në të gjithëa format përveçse me përqafime, ndaj s’më besohet”, ka shkruar ajo krah videos ku ka buzëqeshur.


Megjithatë edhe pse përqafimet janë jo aq të shpeshta, Dojna ka treguar se për ‘shopping’ shkon gjithmonë me mamin e shumë nga këto momente i ka ndarë me ndjekësit.
Ne kemi një pyetje tani, po juve si jua shprehin dashurinë?

Share With:
Translate »
146 Views