Mami më seksi s’keni parë, këgëtarja shqiptare në formë pas lindjes

Kohëve të fundit këngëtarja Zaimina Vasjari është në qendër të vëmendjen së mediave. Rreth dy muaj më parë bukuroshja brune u bë nënë e një vajze që e pagëzoi me emrin Khloe. Sic shihni dhe nga fotot e postuara nga këngëtarja ajo ëshët rithyer në format e saj të mëparshme fizike.

Vetëm dy ditë më parë ajo e çmendi publikun me pamjen në “Xing me Ermalin”, në pjesën e parë të emisionit e veshur me një fustan të bardhë të shkurtër dhe në pjesën e dytë me një fustan të kuq.

fd

Ndërsa sot Zaimina ka postuar në Instagram një foto ku shfaqet e veshur me një fund të zi të shkurtër që i tregon këmbët e gjata dhe një bluzë transparente që i nxjerr në pah gjoksin. Këngëtarja ka marrë dhjetëra komplimenta nga ndjekësit e mahnitur nga kjo pamje e saj.

zaiminaaa

zajmi

Share With:
Translate »
1291 Views