Mbani lotët! Bella Hadid suprizon gjyshen e saj që vuan nga kanceri (video)

Asgjë nuk do ta mundë kurrë dashurinë e Bella Hadid (dhe jo vetëm) për gjyshen e saj!

Një video emocionuese e modeles, tregon surprizën që i kishte dedikuar gjyshes së cilës po lufton me kancerin në ditën e saj të lindjes. Mbani lotët!

“Mora 3 ditë pushim për të surprizuar të bukurën time Oma në Holandë për ditëlindjen e saj. Ajo po kalon kohën më të vështirë të jetës së saj, pasi po lufton sërish me kancerin, por unë e që ajo është gruaja më e fortë që kam takuar ndonjëherë. Sot është dita ime e fundit me familjen time këtu në Holandë dhe gjëja e fundit që dua të bëj është të largohem … Por duhet, kështu që duhet të punoj më shumë dhe të kthehem së shpejti. Momente të tilla janë kaq të rëndësishme për mua dhe unë nuk do t’i braktisja për asgjë në botë … Gëzuar ditëlindjen Oma! Faleminderit që ke lindur dhe rritur nënën time të përsosur në gruan që është sot”, shkruan Bella.

Share With:
Translate »
847 Views