Më e mirë e ëma se e bija? Monica Bellucci pubikon vajzën dhe hap debat për fansat

Vajza e Monica Belluccit po bën karrierë në botën e modelingut dhe e ëma nuk ngurron herë pas here ta tregojë krenarinë e saj.

Së fundmi aktorja e famshme dhe Deva Cassel kanë qenë në eventin e Cartier në Paris, i cili festonte 100 vjetorin e koleksionit ikonik ‘Trinity de Cartier’.

Monica ka publikuar fotot me të bijën dhe komentet kanë vërshuar në profilin e saj. Ka nga ata që mendojnë se Deva është një kopje e së ëmës, por edhe nga ata që thonë se Monicca është gruaja më e bukur në botë dhe as e bija nuk krahasohet me bukurinë e saj.

Aktorja 59 vjeçare po shijon ndërkohë dashurinë me producentin Tom Burton dhe duket shumë e lumtur./vizionplus.tv

Share With:
Translate »
22 Views