‘Më fal që s’të doja në këtë jetë’: Moderatorja shqiptare i kërkon ndjesë në bijës për ditëlindje

Dita e sotme ka qenë një ditë e shënuar për të, pasi dy vite më parë, ka ardhur në jetë fëmija i saj i parë, vajza të cilën e ka quajtur Marlena.
Vogëlushja e moderatores së njohur shqiptare Dajana Shabani ka festuar ditëlindjen në ambientet e studios së emisonit të mëngjesit që nëna e saj drejton në “Ora News”, ku dhe Dajana emocionoi publikun me një dedikim për të bijën.
“Deri në muajin e katërt nuk e dija nëse doja ta mbaja apo… Se s’ma nxë goja ta them atë tjetrën. Mami të ka shumë xhan Marlena! Të uroj të bëhesh 100 vjeçe, të kërkon falje që nuk të ka dashur në këtë jetë. Marlena ti je arsyeja përse unë zgjohem në mëngjes!”-është shprehur Dajana për të bijën.

Share With:
Translate »
887 Views