Me fëmijë ose jo, ja si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë

Kjo fundjavë ishte tmerrësisht e nxehtë. Ndaj dhe qëndrimi në shtëpi u bë pothuajse i pamundur. Kur nuk gjen freski as në shtëpi, as nga natyra të pret deti. Ndaj shumë njerëz vërshuan në det.

Dhe vipat ishin shumica në plazh këtë fundjavë, ku në jug, ku në juglindje, e jashtë shtetit.

Gazetari Blendi Fevziu zgjodhi Mykonosin e Greqisë për t’u freskuar këtë fundjavë.

Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!

Moderatori Arjan Konomi ishte po ashtu në Greqi, por ai kishte zgjedhur Santorinin për të kaluar një fundjavë të qetë dhe të freskët.

Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!

Ndërsa moderatorja Xhemi Shehu ishte në Sarandë.

Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!

Ajola Xoxa, bashkëshortja e kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliaj këtë fundjavë ishte në Shirokë. Ajo postoi këtë foto të bukur nga Shiroka.

Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!

Gazetarja Balina Bodinaku këtë fundjavë e kaloi në Volorek.

Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!

Vipa të tjerë freskinë e gjetën në pishina.

Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!

Ndërsa moderatorja e dashur për publikun Arbana Osmani të shtunën mbrëma ia kushtoi argëtimit. Ajo ishte në Kalanë e Rozafës në Shkodër ku ishte organizuar ZaFest.

Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!

Të shumtë janë vipat që preferuan të qëndrojnë në Tiranë këtë fundjavë.

Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!

Zbuloni në fotot më poshtë si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë.

Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!Si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!

Share With:
Translate »
229 Views