Me korse, pa makepu dhe e lodhur, fotoja e Chrissy Teigen tregon realitetin e vështirë pas lindjes

Ajo po shijon të bërit nënë për herë të dytë, pas lindjes së djalit të saj Miles Theodore Stephens.

Chrissy Teigen, bashkëshortja e këngëtarit John Legend ka guxuar të postojë një foto ku duket me të porsalindurin në krahë dhe njëkohësisht tregon realitetin e ashpër që po kalon me trupin e saj pas lindjes.

Në foto ajo duket se ndodhet në ambientet e kuzhinës, por bie në sy veshja mjekësore që ajo mban në bark pas daljes nga spitali.

Ndërkohë në sfond duket edhe vajza e saj e parë, Luna e cila duket teksa luan në shtëpi.

Chrissy gjithashtu mbante në dorë një dardhë rrjetë , që është një shaka nga Ali Wong e Netflix e veçantë për amësinë, e cila krahason të brendshmet me rrjetat e paketimit të frutave.

“Nëse nuk e keni parë Netflixin e ri të AliWong, ju i merrni keq informacionet  për specialitetet e Netflix”- shkruante ajo me shaka.

Share With:
Translate »
857 Views