Me look-un e ri, djali i Majk-ut është vogëlushi më i adhurueshën që na kanë zënë sytë së fundmi

Roan është vetëm 1 vjeç e gjysëm, por është njëri prej vogëlushëve më të famshëm në vendin tonë. Djali i Majk dhe Majlinda Zekës është një nga fëmijët më simpatikë të rrjeteve sociale, që në llogarinë e tij në Instagram numëron 11 mijë ndjekës.

View this post on Instagram

My baby’s new haircut 💇‍♂️ ❤️ @babbyroan

A post shared by MR⚜️ (@majlindazeka1) on

Mamaja e tij Majlinda është gjithashtu shumë aktive në rrjete sociale dhe sigurohet që ndjekësit e saj të njihen me çdo ndryshim të të birit. Në postimet e saj të fundit ajo ka treguar se Roan ka prerë flokët dhe ka ndryshuar stil të krehuri.

Tashmë vogëlushi bjond duket akoma më i bukur me flokët e krehura lart dhe fansat e tij po e adhurojnë akoma më shumë.

Share With:
Translate »526 Views