Përpara se të shkojë në kopësht, Ameli dhe Miriam kanë këtë ritual të ëmbël

Mëngjesin e sotëm këngëtarja e njohur Miriam Cani e ka nisur me një foto të ëmbël.
Në të shfaqet së bashku me Amelinë në një përqafim nënë e bijë përpara se e vogla të shkojë në kopsht. “Disa përkëdhelje përpara se kopshtit. Mirëmëngjes!,”-përfundon Miriami në rrjete sociale. Gjithashtu në këtë foto vëmë re së këngëtarja, e cila pak ditë më parë ka publikuar këngën e saj më të re, shfaqet mjaft në formë.

 

 

Share With:535 Views