Më në fund: Ingrid Gjoni zbulon babain e djalit të saj

Ingrid Gjoni është njëra ndër femrat që me shumë fanatizëm e ruan jetën e saj private larg nga syri i mediave dhe publikut.

E së fundmi ka vendosur që të ndajë dicka me miqtë e saj nga jeta private.

Në një fotografi ajo ka nxjerr djalin e saj i cili shihet nën praninë e të atit, i cili deri më sot nuk ka qenë asnjëherë i njohur për publikun.

Share With:
Translate »
1861 Views