Më në fund, Irina Shayk na prezanton vajzën e saj Lea

Supermodelja Irina Shayk më në fund na ka dhënë kënaqësinë për të parë vajzën e saj, Lea. Mami Irina është fotografuar teksa shëtiste me të voglën e saj në park. Ndryshe nga herët e tjera, Irina mbante në duar vajzën, dhe shihej qartazi portreti i vogëlushes. Lea pa dyshim është një vajzë shumë e bukur, njësoj si ëma dhe babai. Modelja ruse në fakt që disa ditë pas lindjes së vajzës është parë në super formë njësoj si edhe në këto foto të publikuara nga Daily Mail.

Share With:
Translate »
943 Views