Surprizë! Aktorja e famshme në pritje të ëmbël me fëmijën e tretë

Familja e Jessica Alba po shtohet. Aktorja dhe biznesmenja ka zbuluar se është në pritje të fëmijës së saj të tretë me producentin e filamve Cash Warren. Çifti tashmë janë prindër të dy vajzave Honor Marie, 9 vjeç dhe Haven Garner, 5 vjeç. 36-vjeçarja ka zjedhur që ta ndajë lumturinë e saj me fansat në Instagram dhe ka postuar një video shumë të bukur me dy vajzat e saj duke treguar që po pret fëmijën e saj të tretë pa zbuluar gjininë. “Cash Warren dhe unë zyrtarisht do të shtohemi në numër. Një fëmijë po vjen në jetë. Jemi të bekuar,”– shkruan Jessica. 38-vjeçari nuk ishte pjesë e klipit të shkurtër por me shumë siguri do të jetë shumë i lumtur.

@cash_warren and I are officially going to be outnumbered #babyonboard #herewegoagain 👶🏼🤰🏽#blessed🙏

A post shared by Jessica Alba (@jessicaalba) on

Share With:
Translate »
863 Views