Me prova Xhensila Myrtezaj flet për shtatzëninë

Pas dasmës madhështore të Xhensila Myrtezajt dhe Bes Kallakut tashmë flitet vetëm për “shtatzëninë” e këngëtares. Xhensila nuk është ende shtatzënë, por dëshira e madhe e njerëzve mesa duket bën që të përflitet jo rallë për këtë gjë.

Së fundmi disa foto të Xhensilës nga inagurimi i biznesit të Andrra Destanit bënë xhiron në rrjetet sociale. Xhensila dukej si shtatzënë për shkak të bluzës së gjërë.

Gjithsesi në një intervistë për Blitz.al, Xhensila e ka konfirmuar vetë që nuk është shtatzënë.

 “Këtë vit? Po ku e di unë? Jo deri tani? S’kemi gjë nga universi!”,-është shprehur Xhensila.

Ndërkohë për ta bërë më të besueshme atë çfarë thotë Xhensila ka prekur barkun dhe thotë“Është petë, thjesht efekti i bluzës”. E besuat tani?

Share With:
Translate »
686 Views