Me pushime së bashku, Donaldi bën dedikimin më të ëmbël për Borën dhe Arborin

Donaldi, Bora dhe djali i saj Arbori janë me pushime dhe nuk i kanë kursyer fotot në rrjete sociale ku shihen duke kaluar kohë me njëri-tjetrin.

Me pushime së bashku, Donaldi bën dedikimin më të

Donaldi ka publikuar në Instastory një foto të Borës me djalin e saj, duke e shoqëruar me një dedikim shumë të ëmbël.

Me pushime së bashku, Donaldi bën dedikimin më të

“Dy të preferuarit e mi”, ka shkruar aktori krahas fotos. Ai ka treguar dhe më herët se ka një raport shumë të ngushtë me Arborin.

Me pushime së bashku, Donaldi bën dedikimin më të

Me pushime së bashku, Donaldi bën dedikimin më të

Share With:
Translate »
107 Views