Me të voglin në krah, por me forma perfekte, habit bashkëshotrja e Florit

Sapo është bërë nënë për herë të dytë me të voglin Glauk dhe format e saj janë të admirueshme. Ndryshe nga babi që vendosi t’i ketë përgjithmonë kujtim emrat e fëmijëve në trup, duket se nëna e tyre nuk ka asnjë tatuazh natyral kujtim nga të vegjlit. Ajo ka postuar sot disa fotografi në Instastory, ku shihet në pishinë me të voglin, dhe format e rikthyera prej Missi. Ndërkohë pushimet e familjes simpatike kanë nisur me kohë.

Share With:
Translate »
1491 Views