Meghan Markle dhuron rrobat e princit Archie!

Dukesha e Sussex, bashkë me princin Harry dhe Archie ndodhen në një vizitë mbretërore në Afrikë.

Meghan Markle premtoi se do të sillte dhurata kur të shkonte në Afrikë dhe ashtu bëri.

Ndërsa vizitoi një shoqatë bamirësie që mbështeste gratë me HIV, Meghan dhuroi rrobat e të voglit Archie, shkruan dritare.net

 

Ajo solli një çantë të madhe plot me sende të Archie, për t’ua dhënë nënave të Cape Town. Brenda çantës kishte edhe dy jelekë të vegjël të bardhë me logot, “E ardhmja” dhe “Lojërat Invictus”

 

Share With:
Translate »
473 Views