Meghan nuk është e vetmja shtatzënë në familjen mbretërore. Një tjetër bebe po vjen

Meghan Markle do e sjellë në jetë vajzën e saj në verë, kurse në vjeshtë familjes mbretërore do t`i shtohet një tjetër bebe. Pallati mbretëror sapo ka konfirmuar shtatzëninë e Princeshës Beatrice. Ajo dhe Edoardo Mapelli Mozzi presin fëmijën e parë.

Meghan nuk është e vetmja shtatzënë në familjen

“Mbretëresha dhe familja mbretërore janë vënë në dijeni dhe janë shumë të lumtur nga lajmi”, shkruhet në njoftimin në Instagram.

Pas humbjes së Princit Philip, familjen e presin ngjarje të bukura. Një formë kjo për të balancuar dhimbjen e gjyshes mbretëreshë dhe anëtarëve të tjerë të familjes.

Share With:
Translate »
279 Views