Melody shkon tek puna e mamit, habitet nga ajo që gjen aty

Melody, vajza e gazetares Ilva Tare dhe politikanit Eduart Selami ka shkuar sot tek puna e mamit për vizitë por është përballur me një surprizë të madhe. Në një mur ajo ka parë një foto gjigante të së ëmës dhe është dalur duke e parë e habitur. Këtë moment të vecantë Ilva e ka ndarë në instagramin e saj dhe vogëlushja ka marrë një lumë komentesh pozitive. Ndërkohë Melody do të bëhet shumë shpejt me një vëllaco të vogël.

Share With:
Translate »
842 Views