Meritat për të lindur Kylie Jenner i mori vetë, tani kush do të kujdeset për vajzën?

Ajo ishte shumë e emocionuar teksa disa ditë më parë lajmëroi ardhjen në jetë të vajzës së saj.

Stormi Webster lindi në spitalin Cedars Sinai më 1 shkurt 2018.

Një burim pranë revistës People tha që vajza e vogël po mbulohet me dashuri e vëmendje nga familja Kardashian dhe nga familja e Travis Scott.

Por mamaja e re heziton të marrë një dado. Mesa duket Kylie për momentin po ndihet më mirë nga ndihma që i ofron e ëma, motrat e sigurisht familja e të dashurit të saj.

Share With:
Translate »
659 Views