Mësuesja shqiptare bëhet hit në rrjet, bën fotot e martesës me nxënësit në vend të burrit

Një mësuese shqiptare po bën xhiron e rrjetit ditën e sotme pasi ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për t’i bërë fotot e dasmës.

Gentijana Maloku nga Vushtria, në ditën më të bukur të jetës së saj ka pozuar me nxënësit. E veshur me fustan të bardhë, me vello dhe buqetën me lule, Gentijana ka pozuar krah të vegjëlve.

“Me nxënësit e mi, në ditën më të rëndësishme, kurrë nuk kam shkëlqyer në univers, por sot të shkëlqyerit në univers janë nxënësit e mi”, shkruan mësuesja bukuroshe.

Share With:354 Views