Mia tek Rebelde qenka martuar dhe ka plot 3 fëmijë, e mbani mend?

Me siguri të gjithë e mbani Mian nga seriali “Rebelde Way” që u transmetua në Shqipëri e Kosovë në fillim të viteve 2000. Aktorja Luisana Lopilato ishte vetëm 15 vjeç kur e luajti këtë rol që e bëri të famshme në të gjithë botën.

Sot ajo është 32 vjeç, e martuar me këngëtarin Michael Buble dhe nënë e tre fëmijëve.

Luisana dhe familja e saj së fundmi janë fotografuar në një udhëtim në Florence të Italisë.

Luisana dhe Michael shoqëroheshin nga tre fëmijët, Noah 5 vjeç, Elia 3 dhe Vida, 11 muajshe.

Ndonëse ka lindur tre fëmijë, Luisana dukej shumë në formë.

Share With:1228 Views