Mirë kur janë të vegjël, por as kur rriten fëmijët s’të lënë t’i shijosh pushimet

Majlinda Bregu dhe familja e saj janë nisur me pushime jashtë vendit, e sigurisht kur viziton vendet më të bukura të Europës nuk mund të ikësh pa shkrepur disa foto.

Majlinda ama ka një tjetër ‘hall’. Mori pushimet nga puna, por detyrimet si një nënë nuk e lënë, edhe pse Kejda është e rritur.
Do thoni ju çfarë mund t’i kërkojë një vajzë e rritur mamit? Foto, foto, foto!

“Jam me pushime nga puna, por nuk ka pushime si mama”, shkruan me të qeshur Majlinda, krah fotos ku shfaqet duke i bërë foto vajzës së saj.

Lajm i keq për të gjitha mamatë (megjithëse me siguri e dinit): Nuk do bini rehat nga fëmijët as kur të rriten.

Share With:
Translate »
157 Views