Mirsa Kërqeli bëhet nënë për herë të tretë, ndan foton e bebit dhe emrin e tij

Mirsa Kërqeli ka kohë që i’u largua muzikës.

Kjo sepse ajo filloi një jetë të re me bashkëshortin dhe 2 fëmijët

Nga këngëtarja e dikurshme sot kemi një lajm të mirë.

Mirsa u bë nënë për herë të tretë dhe djali quhet Ari.

Ky ishte postimi emocionues i saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mirsa Kerqeli (@mirsakerqelii)

Share With:
Translate »
85 Views