Modelja e famshme shtatënë, pozon nudo për 8-mars

Ajo kishte mbajtur të fshehtë shtatzënin një kohë të gjatë .

Por, modelja e njohur Rosie Huntington-Whiteley gjatë ditë së enjte ka pozuar nudo duke ekspozuar barkun shtatzënë.

Këto imazhe bukuroshja britanike i ka postuar në rrjetin social Instagram për nderë të ditës ndërkombëtare të gruas, 8 Marsi.

Modelja ka rikujtuar kohën kur ishte shtatzënë pikërisht në ditën e femrës.

Rosi dhe bashkëshorti i saj, aktori Jason Stathem janë bërë prind të një djali gjatë verës së vitit të kaluar.

Image

Share With:
Translate »
603 Views