Modelja shqiptare prezanton për herë të parë djalin e porsalindur

Amina Shena u bë nënë e një djali pak kohë më parë dhe e pagëzoi me emrin Jetnis Dollapi, në nder të kunatit i cili ndërroi jetë në një aksident. Si shumica e personazheve të showbizit edhe Amina u kujdes që të mos e bënte publike fytyrën e të birit.

Fotot që ka publikuar kanë qenë shumë të bukura, por të kapura në momentin e këndin e duhur për të mos zbuluar të voglin.

Megjithatë nuk ka zgjatur shumë, edhe bjondja bukuroshe ka thyer rregullin e privatësisë duke publikuar sot një video të djalit të saj. A nuk është i adhurueshëm…

My everything ???

A post shared by Amina Shena (@aminashena) on

Share With:
Translate »
774 Views