Moderatorja e njohur na tregon me foto vëllain e motrën binjake

Moderatorja kosovare Elita Rudi shpesh herë  zbulon për fansat foto të familjes apo të mikeshave të saj.

Por, ne nuk e dinim se moderatorja paska një motër e një vëlla që janë binjakë. Ditën e djeshme në ditëlindjen e tyre ajo ka ndarë foto për fansat e ata të dy ngjajnë si dy pika uji.

Natyra dhe Denis, jetojnë në Kosovë e nuk janë shumë të njohur për publikun.  Natyra është nëna e Ohanës dhe  Ninës, mbesa  të cilën Elita e poston shpesh në foto në profilin e saj dhe ne të gjithë e njohim. “Urime ditëlindjen të shtrenjtët e mi”. Një urim kaq i bukur dhe emocionues i saj për motrën e vëllain.

Ata duken si dy pika uji dhe Elita i do shumë, kjo kuptohet edhe nga lidhja që ata të tre kanë me njeri- tjetrin.

Share With:
Translate »
1919 Views