Moderatorja e njohur tregon sekretin e çuditshëm: Kur isha fëmijë haja barut

Diellza Kolgeci është një ndër modelet më të njohur në Kosovë pasi ishte ndër të parat që përfaqësoi vendin e saj në Miss Europa. Pas karrierës së saj si modele Diellza u angazhua edhe si moderatore dhe aktore. Për këtë arsye sa herë që flitet për të publiku ka gjithmonë kuriozitet. Në një intervistë për ‘Prive’, Diellza ka treguar shumë gjëra që publiku nuk i di për të. Ajo ka rrëfyer se kur ka qenë fëmijë kishte një dëshirë shumë të çuditshme. “Fshihesha diku dhe doja të haja barutin e shkrepëses. Megjithatë nuk jam bërë e sertë, sepse thonë kur ha barut bëhesh e sertë” ka treguar ajo duke qeshur.

Rezultate imazhesh për diellza kolgeci

Share With:
Translate »
691 Views