Momenti i tmerrshëm/Po bënte selfie, fëmija i ikën nga krahët gjen vdekjen

Kamerat e sigurisë kanë filmuar një moment vërtet shokues dhe dramatik në një qendër tregtare në Indi.

Teksa nëna ngjit shkallët e katit të tretë të një qëndre tregtare me fëmijëm vetëm 10 muajsh në krah, kjo e fundit rrëshqet nga krahët dhe bie në hapësirën boshe mes shkallëve elektrike.

Rrëzimi ishte fatal për jetën e të voglës e cili vdiq në vend. Ndërsa pamjet tregojnë momentin e tmerrshëm, kaosin dhe dëshmitarë që u përpoqën të jepnin ndihmën e parë, por çdo gjë ishte e kotë.

Një moment para se të ndodhte tragjedia prindërit filmohen teksa të lumtur bëjnë selfi

Familja ka refuzuar të ndërmarrë ndonjë veprim ligjor për shkak se e quajtën një aksident tragjik.

Share With:
Translate »
728 Views