Mos vallë ky djalosh që po puth Emily Shaqiri është i dashuri i saj?

Vajza e Ilir Shaqirit, fituesit të BBVA 1 është emër i njohur në rrjet.

Emily u bë e njohur në kohën kur Iliri ishte pjesë e BBVA dhe ajo e vizitoi babin brenda shtëpisë së famshme.

Emily është goxha aktive në rrjete sociale ku ndan pamje nga përditshmëria.

Së fundmi ajo ka publikuar disa foto duke puthur një djalosh, që me gjasë duket të jetë i dashuri i saj por mund te jete edhe ndonje shok i saj./InfoKosova/

Shiko foton:

Share With:
Translate »
42 Views