Mos vallë me këtë video Adelina Tahiri na tregoi se është shtatzënë për herë të dytë?

Një vit më parë, këngëtarja e njohur Adelina Tahiri u bë nënë për herë të parë.

Ajo dhe partneri, biznesmeni Serjoza Markov, u bënë prindër të një vogëlushi të cilin e pagëzuan me emrin Jon.

Mirëpo, duket se një vit pas lindjes së djalit, Adelina do të bëhet sërish nënë.

Vetë këngëtarja ndau në InstaStory një video që na bëri të gjithëve të dyshojmë.

Teksa ishte në një club nate me miqtë e saj, ajo tregon me dorë barkun e rrumbullakosur ndërkohë që kërcen.

Për më tepër, shikojeni vetë videon.

Share With:128 Views