Mozzik, pas ardhjes në jetë të vajzës merr surprizën në vendlindje

Vetëm pak ditë pas ardhjes në jetë të vogëlushes Hana, reperi i njohur Mozzik, nga Zvicra është kthyer në vendin e tij të lindjes, në Ferizaj. Artisti i rep muzikës, erdhi në vendlindje bashkë me të dashurën e tij Loredana Zefin dhe një tjetër person shumë të rëndësishëm në jetë. Reperin në Ferizaj e shoqëroi vajza e tij e porsalindur, Hana.

Dhe në qytetin e tij ai është pritur shumë ngrohtë nga fëmijët e Mahallës. Reperi ka publikuar në profilin e tij në Instagram, një video ku shihen plot fëmijë të grumbulluar te shtëpia e tij, duke e përshëndetur.

Share With:
Translate »
656 Views