“Nanë”, kënga nga Aurela që do t’iu përlotë

Duket sikur dedikimi më i bukur i kënduar për nënën.

E në fakt edhe titulli i këngës ardhur nga këngëtarja e re Aurela Makolli quhet “Nanë”. Nëse ende se keni dëgjuar ne ju ftojmë në linkun më poshtë ta dëgjoni e fa klikoni e duhet ti mbani lotët teksa dëgjoni fjalët dhe interpretimin e bukur të Aurelës.

Producenti i këngës është Bini Diez ku dhe ka krijuar beat dhe muzikën, ndërsa klipi është përshtatur mjaft bukur nga Urban Graphics. Por artistja me zërin e veçantë ka qenë e ftuar në disa ahengje si e ftuar speciale dhe ka bërë që të përlotë të gjithë të pranishmit.

Vërtetë ajo ka një zë unik. Ndiqeni projektin në vijim.

 

Share With:
Translate »
76 Views