Ndahet nga jeta bashkëshortja e Agron Llakës, aktori i bën dedikimin rrënqethës

Agron Llaka, aktori i humorit, ndau mbrëmjen e djeshme në lajm tepër të trishtë në llogarinë e tij personale të Facebookut. Nëpërmjet një postimi ai rrëfehu se bashkëshortja dhe gjysma e tij më e mirë u nda nga jeta.

Pas një beteje të gjatë me një sëmundje të rëndë ajo nuk ia doli dot dhe humbi jetën!

Gjysma ime më e mirë iku sot drejt Parajës”, shkruan Agroni në njoftimin e ndarë në rrjetin social, duke njoftuar për ceremoninë e varrimit të së ndjerës.

Ngushëllime familjes!

Share With:
Translate »
43 Views