Ndahet nga jeta nëna e aktores shqiptare

Aktorja e njohur shqiptare e teatrit dhe kinematografisë, Anila Bisha, ka humbur një nga njerëzit më të shtrenjtë, nënën e saj.

Ka qenë vetë aktorja që ka bërë me dije lajmin, duke postuar foton me fjongon e zisë në “Facebook”.

Menjëherë pas kësaj fotoje kanë qenë të shumta ngushëllimet që ajo ka marrë nga miqtë, të afërmit si dhe ndjekësit në “Facebook”.

Share With:
Translate »
823 Views