Ndërroi jetë nga një sëmundje e rëndë, Ingrid Gjoni kujton të motrën me momentet më speciale (VIDEO)

Kanë kaluar dy muaj nga humbja e motrës së saj, këngëtarja Ingrid Gjoni, ka ndarë një video me momentet më të bukura me të.

Nga ditëlindja te udhëtimet me të, këto pamje tregojnë qartë shpirtin e bukur të Ildës.

“Përgjithmonë”, shkruan Ingrid Gjoni krah kujtimeve.

Ilda Gjoni, nënë e tre fëmijëve u nda nga jeta në 25 dhjetor si pasojë e një sëmundje të rëndë.

Marrëdhënia e Ildës me dy motrat e saj, Inisin dhe Ingridin, ka qenë më shumë se speciale.

Motrat kishin zgjedhur të jetonin shumë pranë njëra tjetrës, në një lagje.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ingrit Gjoni (@ingritgjoniii)

Share With:
Translate »
28 Views