Ndjenja e mëmësisë e çon Xhensilën dhe tek detajet më të vogla

Më në fund Xhensila dhe Besi e pranuan se po presin të bëhen prindër. Jo vetëm kaq por Xhensila na rrëfeu edhe gjininë e bebit. Ajo pret një vajzë, dëshirë që e ka patur gjithmonë.

Dhe si duket ndjenja e mëmësisë ka filluar ta shoqërojë në çdo moment. Sot, këngëtarja ka ndarë me ndjekësit një foto të dorës së saj dhe thonjve të kuruar. Por ajo që bie në sy është një ëngjëll. Ajo duket e emocionuar për vogëlushen sa e përfshin në detajet më të vogla. Urojmë që shtatzania t’i shkojë mbarë! /Kids’ Time/

Share With:
Translate »
813 Views