Ndoshta Stormie është arsyeja, 1 vit pas ndarjes ribashkohet çifti i njohur i showbizit

I dhanë fund lidhjes së tyre vitin e kaluar, një lajm që bëri bujë në media, por sot Kylie Jenner dhe Travis Scott janë sërish në krahët e njëri-tjetrit. Fill pas 1 viti çifti i showbizit janë ribashkuar dhe këtë e ka bërë të ditur vetë miliarderja.

Kylie ka postuar në Instagram dy foto të reja me Travisin që kanë thyer rrjetin duke arritur 8 milion pëlqime brenda pak orësh.

Kylie ka pozuar krah Travis para se çifti të dilte në një takim romantik.

Kujtojmë që Kylie dhe Travis janë prindër të një vajze 2-vjeçe me emrin Stormi.

Share With:
Translate »70 Views