Në ditëlindjen e vëllait të panjohur të Taulant Ballës

Sot qenka një mbrëmje e veçantë në familjen e Taulant Ballës. Vëllai i tij po feston ditëlindjen.

Gëzimin familjar e ka ndarë motra e Taulantit dhe bashkëshortja e tij. Alba, e motra ka shkruar “Gëzuar ditën e lindjes vëllaçko! Ti që më mësove gjithçka, ti je shoku im më i mirë, madje je më i miri prej ne të treve. Të dua pafund. Zoti të bekoftë me qindra vite të tjera.”

Nuk ka munguar as urimi i bashkëshortes së Taulantit, për kunatin e saj Ladi. Me një foto të postuar nga festa familjare, ajo shkruan: “Many happy returns of the day xhaxhi i Melani dhe Robin!”. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
1278 Views