Në Ditën e Nënës modelja e famshme zbulon se është shtatzënë

Është përfolur gjithmonë për linjat e saj perfekte të trupit.

Por tani, fizikui super-modeles do të ndryshojë pak sepse ajo është në pritje të ëmbël…

Chanel Iman po bëhet nënë!

Modelja e “Victoria’s Secret” është në pritje të fëmijës së saj të parë me Sterling Shepar.

Modelja zbuloi lajmin përmes rrjeteve sociale në ditën ndërkombëtarë të nënave.

“Mami dhe babi mezi presin të të takojnë”, shkroi ajo nën një foto ku ka treguar barkun e saj.

Çifti u martua më 3 mars në mesin e familjarëve dhe miqve në një ceremoni romantike.

Share With:
Translate »
663 Views