Në ditët e fundit të shtatzanisë, Adelina Tahiri jep lajmin e hidhur

Adelina Tahiri dhe Serjoza Marko kanë vetëm pak muaj që janë martuar dhe tashmë presin të bëhen prindër për herë të parë.

Duket se Adelina po e shijon cdo moment këtë shtatzani.

Ajo do të sjellë në jetë një djalë dhe momentalisht po shijon javët e fundit të pritjes së ëmbël.

Por me anë të një postimi, Adelina ka dhënë sot lajmin e ndarjes nga jeta të këngëtarit maqedonas Vlatko Ilievski.

33-vjeçari u gjend i vdekur në një makinë ndërsa sipas informatave ai ka patur një telefonatë anonime që i parashikonte vdekjen, ndërkohë që hetimet për vdekjen e tij vazhdojnë.

Siç duket Adelina e cila ka lindur në Maqedoni e njihte personalisht këngëtarin e ndjerë dhe ka postuar foton e tij ku shkruan “U prehsh në paqe”.

Share With:
Translate »
1095 Views