Në festën e beqarisë së Meghan Markle, munguan disa femra të rëndësishme…

Emri i saj do të shndërrohej një ndër më të lakuarit e gazetave dhe revistave më në zë botërore që prej nëntorit të kaluar, muaj në të cilin Pallati i Kensingtonit do të shpallte lajmin zyrtar të fejesës mes Princ Harryt dhe yllit në ngjitje, aktores amerikane të ‘’Suist’’ Meghan Markle. Vajza kaliforniane, e cili arrit t’i fitonte shumë shpejt zemrën jo vetëm një prej beqarëve të dëshiruar të momentit, por edhe mbretëreshës Elizabeta dhe pjesëtarëve të tjerë të familjes mbretërore është pjesëtarja e parë më ngjyrë e familjes mbretërore britanike. Karakteri i saj rebel dotë bënte që shumë vajza dhe gra të gjenin pak veten tek ajo, mirëpo ndryshe nga çdokush mund të kishte menduar, Meghan.
Kur të gjithë ishin sy e veshë mbrëmë për Oscar 2018,një festë beqarie është zhvilluar në familjen mbretërore.
Edhe pse dasma mbahet në muajin Maj,Meghan Markle mbrëmë pati festën e saj të beqarisë në një resort me 5 yje emri i të cilit mbetet sekret.
Gjithashtu thuhet se dy femra shumë të rëndësishme për nusen e ardhshme munguan.Ato janë mamaja e Meghan dhe kunata,Kate Middleton.

Share With:
Translate »
574 Views