Në fund të pritjes së ëmbël, Elita Rudi shpreh publikisht të vetmen dëshirë që ka

Elita Rudi ka pranuar prej disa javësh se është shtatzënë dhe po e shijon pafund këtë periudhë. Për shumë kohë fshehu gjithçka, por tani fotot me barkun e rrumbullakosur janë të shpeshta. Moderatorja e njohur publikoi pak minuta më parë një foto tjetër ku bie në sy nuri i shtatzënisë dhe krah saj shfaqeshin mbesat e vogla që tashmë janë të njohura për publikun. “Familja është pasuria më e madhe që mund të kesh, andaj i lutem Zotit që të ma plotësoj këtë dëshirë”,-shkroi ajo krahas fotos.

Elita është shprehur shpesh për rëndësinë që ka familja për të. Teksa shtatzënisë i vjen fundi, moderatorja shpreh tregon e më tepër emocion për faktin që më në fund do të ketë familjen e saj të vogël.

Share With:
Translate »
729 Views