“Ne jemi çfarë hamë” – thotë Blerina. Ja si duket me bikini nëna e dy fëmijëve

Dietologia e njohur, Blerina Bombaj, u bë popullore për publikun nga rubrika e saj tek “E diela shqiptare”. Në rubrikën “Ne jemi çfarë hamë” që të paktën një herë në jetë e keni ndjekur dhe ju, Blerina na ka informuar për vlerat e ushqimeve që konsumojmë çdo ditë dhe jo vetëm. Kanë qenë të përjavshme këshillat për një jetë të shëndetshme bazuar në ushqimin e shëndetshëm. Dhe nuk do të kishte kuptim nëse Blerina, këshillat nuk do t’i zbatonte vetë e para. Dhe e gjithë kjo reflektohet në fizikun e saj të hollë dhe lëkurën e tonifikuar. Ajo sapo ka nisur pushimet dhe ka ndarë me ne disa foto ku ajo që bie në sy janë linjat e saj për tu patur zili, duke shtuar faktin se është nënë e dy fëmijëve, një vajze dhe një djali. /Kids’ Time

Shfrytezojme rastin qe sna njeh njeri ????

A post shared by Blerina Bombaj (@blerinabombaj2) on

Share With:
Translate »
2489 Views