Në këtë foto, Learta tregon gjithçka nga pritja e ëmbël…

Pavarësisht se sa shkruajnë mediet për jetën e saj private, ajo po vazhdon të shijojë ditët më të bukura, e me padurim po pret që të bëhet nënë. Çdo fotografi e saj përcillet dhe komentohet nga ndjekësit e shumtë që ka në rrjetet sociale. Por, këtë detaj nuk e kishte vërejtur askush… Në fotografinë që Learta ka hedhur me Kushtrimin, ku shihet torta me këpucët, njëra këpucë është me shenjë rozë ndërkaq tjetra me blu, poashtu shihen edhe zemrat me ngjyra të tilla duke mbajtur çifti në duar. Kjo na bën të mendojmë se çifti janë në pritje të binjakëve, ose akoma nuk e kane zbuluar, per ta patur edhe vete surprize…

Share With:
Translate »
1170 Views