Sinani dhe Andrra një fëmijë të dytë? “Këtë herë dua vajzë”

Djali i tyre i parë sapo ka mbushur një vjeç dhe që tani Sinan Hoxha dhe Andrra Destani kanë nisur të mendojnë për një fëmijë të dytë. Të paktën kështu ka lënë të kuptohet Andrra, bashkëshortja e këngëtarit, e cila ka zbuluar se fëmijën e saj të dytë e do vajzë. Teksa ka publikuar një foto në Instastory, ku mban në krah një vogëlushe, Andrra shkruan mbi foto, “Dua një vajzë”. Nuk e dimë nëse plani i një fëmije të dytë është konkret për çiftin, por pas kësaj fotoje me gjasa shumë shpejt do të kemi lajme të mira.

Share With:
Translate »
1527 Views